Öncelikle Merhaba

www.hbyazar.com isimli web sitesi Hüseyin Babacan’a aittir. Bu siteye erişen, siteden yararlanan her kullanıcı aşağıda bulunan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İçerik

www.hbyazar.com’da bulunan her içerik Hüseyin Babacan tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı dışında; herhangi bir içeriğin izinsiz yayınlanması, paylaşılması, çoğaltılması yada başkasına aitmiş gibi sunulması kesinlikle yasaktır.

Herhangi bir içerikle ilgili görüşmek için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi paylaşımı açısından, gerekli gördüğünüz, yada hoşunuza giden herhangi bir içeriği kaynak göstererek paylaşmanızda bir sakınca yoktur. Aşağıda belirtildiği gibi yada siteye link verecek şekilde kaynak belirtmeniz gerekmektedir.

  • Bu içerik www.hbyazar.com’ a aittir
  • Kaynak: www.hbyazar.com

Üstte belirtilen hakları ihlal etmeniz durumunda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında, gerekli yasal işlemleri başlatma hakkım mevcuttur.

Yorumlar

Yorum yapan kullanıcılar aşağıda belirtilen kuralları kabul etmiş sayılırlar.

www.hbyazar.com’a yapılan yorumlar onay mekanizmasından geçmektedir. Ancak herhangi bir yorum için cezai ve hukuki işlemlerden yorum yapan kullanıcı sorumludur.

Yapılan yorumlar ahlaki açıdan herhangi bir sorun teşkil etmemeli, hukuka aykırı olmamalı, herhangi bir hakaret, küfür içermemelidir. Aksi takdirde gerekçe göstermeksizin yorumunuz silinir.

İletişim

Aklınıza takılan herhangi bir soru ya da öneri için iletisim@hbyazar.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.